Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Olej 10w30 do zastosowań motoryzacyjnych

23 marca 2022 olej do silnika

Olej 10w30 charakteryzuje się uniwersalnością i wszechstronnością, gdyż może być on stosowany do wielu różnych silników. W ramach informacji warto wiedzieć, że obecnie na rynku motoryzacyjnym oferowane są oleje, które wyprodukowane są na bazie: mineralnej, półsyntetycznej oraz syntetycznej. Warto pamiętać o tym, że produkty te uznawane są za całoroczne, gdyż rewelacyjnie sprawdzają się one w różnych temperaturach. Istotny jest fakt, że produkty nadają się się między innymi do samochodów z silnikiem wysokoprężnym, jak i również do silników benzynowych. Wyżej wymienione produkty sprawdzają się także przy różnych samochodach z instalacją LPG.

Garść przydatnych informacji o silnikowych olejach 10w30

Silnikowy olej 10w30 półsyntetyczny sprawdzi się doskonale przy pojazdach rolniczych. Oleje te produkowane są do silników z systemami oczyszczania spalin jak i również z turbodoładowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że tego typu produkt w sposób znaczący ogranicza zużycie paliwa jak i również emisję dwutlenku węgla. Czym jeszcze wyróżnia się ten produkt? Otóż, dzięki specjalnej recepturze, zabezpiecza on przed zużyciem tuleje cylindrowe oraz turbosprężarki. Wysokiej jakości produkt jest odporny na różnego rodzaju czynniki, w tym między innymi na proces utleniania. Ponadto, istotny jest fakt, że spełnia on najwyższą klasyfikację jakości API. Oleje 10w30 dzięki specjalnej recepturze, mogą wydłużyć żywotność każdego pojazdu, do którego są przeznaczone. Dodatkowo, mogą one zapobiegać awariom, dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o regularnej wymianie olejów.

Oleje półsyntetyczne, które doskonale chronią przed złogami sadzy

Silnikowy olej 10w30 sprawdza się przy motoryzacyjnych zastosowaniach, w profesjonalnych warsztatach. Produkty oferowane są przez różnych, wiodących i znanych producentów, dzięki czemu można mieć pewność, że gwarantują one długą żywotność oraz wysoką jakość. Profesjonalne produkty sprzedawane są w różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni produkt na własne potrzeby. Oleje 10w30 przeznaczone są do różnych pojazdów, w tym również do samochodów ciężarowych i autobusów, są one niezwykle wydajne i efektywne w działaniu. Produkty mogą być przyjazne dla środowiska oraz co ważne, mogą gwarantować niezawodny rozruch i działanie, w różnych, nawet ekstremalnie niskich temperaturach. Czym jeszcze wyróżniają się wysokiej jakości produkty? Otóż, gwarantują one doskonałą neutralizację sadzy jak i również ochronę na pozostałe czynniki.

Artykuł sponsorowany

Redakcja czadersi.pl

Nasza strona to oaza dla poszukiwaczy równowagi między pracą a życiem prywatnym, między dbaniem o siebie a rozwijaniem własnych pasji. Zanurz się w bogatym oceanie artykułów, które eksplorują świat lifestyle'u, wnętrz, zdrowia, urody i diety.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak zacząć oszczędzać
Jak wybrać idealną pufę
leasing używanego Audi

Jesteś zainteresowany reklamą?

leasing używanego Audi