Polski producent baterii i akumulatorów

Produkcja baterii, ogniw i akumulatorów wymaga zastosowania najnowocześniejszych linii produkcyjnych i sprzętu najwyższej, światowej klasy. Tylko takie zaplecze produkcyjne może zapewnić wydajność produkcji i ciągłość realizacji zamówień. Wysokiej klasy produktami o przedłużonej żywotności i niezawodności może poszczycić się firma Bater. To polski producent ogniw, baterii i akumulatorów, które należą do najlepszych i najwydajniejszych na rynku. Jakie produkty oferujemy i dlaczego warto nam zaufać? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Polski producent baterii – poznaj naszą firmę

Jesteśmy polskim producentem baterii o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w branży już od 1990 roku. Po przejęciu zakładu produkcyjnego o 30-letniej tradycji ELMAR-BATERIE zmodernizowaliśmy pod względem technologicznym linię produkcyjną, która należy obecnie do najnowocześniejszych w całej Europie. Prowadzimy w niej produkcję kwasowych ogniw trakcyjnych PzB i PzS. Posiadamy także fabrykę w Warszawie, która produkuje wyroby metalowe pokrywane metodą fluidyzacji antykorozyjnymi powłokami polietylenowymi. Hala Mechaniczna wypuszcza na rynek ponad 1800 rodzajów baterii trakcyjnych, 120 typów baterii stacjonarnych, skrzynie i regały do wszystkich typów baterii. Zakład w Warszawie zajmuje się wykonywaniem pełnej obróbki metalurgicznej, takiej jak min. spawanie czy gięcie.

Bater.pl – jaki jest zakres naszej działalności?

Produkujemy baterie stacjonarne z elektrolitem płynnym typu OPzS, baterie trakcyjne do elektrycznych wózków widłowych i platformowych wszystkich typów, korki rekombinacyjne do baterii stacjonarnych z płynnym elektrolitem, skrzynie pokryte polietylenem, podstawy i regały do baterii, ogniwa i baterie stacjonarne do pracy cyklicznej dla elektrowni solarnych, wiatrowych i wodnych. Produkcja wysokiej klasy urządzeń zasilających to nie jedyna forma naszej działalności. Wykonujemy także usługi montażu i demontażu baterii trakcyjnych oraz stacjonarnych na terenie całej Polski, zajmujemy się pracami remontowymi w akumulatorowniach, utylizujemy baterie i akumulatory, oferujemy fachowy serwis baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą części zamiennych i różnych urządzeń dodatkowych, takich jak, min. statywy rolkowe do wymiany czy prostowniki oraz obróbką plastyczną blach i pracami ślusarsko-mechanicznymi. Jesteśmy jedynym producentem kompletnych baterii trakcyjnych.
Nasze produkty mają bardzo różnorodne zastosowanie w różnych sektorach gospodarki, np. w produkcji, przemyśle, medycynie i wszędzie sprawdzają się znakomicie.

Redakcja czadersi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.