Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Używane samochody marki Audi dostępne w leasingu

2 sierpnia 2022 leasing używanego Audi


„Cztery pierścienie robią wrażenie” – tak zwykli mawiać niektórzy dumni posiadacze samochodów Audi. Logo marki, którego cztery splecione kółka symbolizują blisko 100 letnią już fuzję największych niemieckich producentów aut, wpisało się mocno w historię światowej motoryzacji. Nie każdego jednak stać na nowy, błyszczący samochód i wtedy znakomitym rozwiązaniem może się okazać leasing używanego Audi. Dzięki działalności salonu z używanymi autami STORE VW FS możliwe jest dokonanie korzystnych transakcji finansowych w tym zakresie. Na jakie dokładnie samochody firmy Audi można liczyć i na czym dokładnie polega ich leasing? O tym w poniższym tekście…

Jakie auta marki Audi są dostępne w leasingu?

Przede wszystkim są to auta używane. Nie oznacza to oczywiście, że są w złym stanie, ponieważ STORE VW FS dba o to, aby samochody te posiadały aktualny przegląd techniczny. Nie ma również mowy o pojazdach ze szemranych źródeł. Dominują tutaj zresztą samochody z wysokiej klasy A, uznawanej powszechnie za klasę premium. Na uwagę zasługuje zwłaszcza klasa A3, które jest niemiecką odpowiedzią na klasę aut kompaktowych. Dla wolących bardziej wyczynową jazdę strzałem w dziesiątkę będą samochody ze sportowej klasy A5. Z kolei Audi Q (SUV) to mniejsze rozwiązanie dla pojazdów łączących cechy samochodu terenowego i osobowego o wysokich wydolnościach. Innymi słowy- komfortowy odpowiednik terenówki. dodajmy jeszcze, że prawdziwą furorę ostatnimi czasy robią auta z prestiżowej, sportowej rodziny S-line, z dźwignią zmiany biegów pokrytą aluminium i wielofunkcyjnym kołem kierownicy oraz elektryczną regulacją foteli. Wyróżnikiem tej marki jest wysoka jakość pod kątem technicznym, ale także szczególnie elegancki wygląd i duża funkcjonalność pojazdów. Ich cena jest uzależniona między innymi od aktualnego przebiegu.

Korzyści finansowe z leasingu samochodów Audi

Zaznaczyć należy na wstępie, że leasing używanego Audi opiera się na całkiem innych założeniach niż w przypadku klasycznego finansowania. Leasing to oferta oparta o znacznie niżej oprocentowane miesięczne raty. W tym wypadku spłaca się nimi jedynie część samochodu. Dodatkowo, by obniżyć ich wysokość można wnieść umowną i dostosowaną do możliwości budżetowych danego klienta, opłatę wstępną. Pozwala to zachować dużą płynność i swobodę finansową. Warto jeszcze dodać, że leasing umożliwia zwrócenie samochodu do salonu po zakończonej umowie najmu. Opcjonalnie możliwe jest oczywiście wykupienie na stałe pojazdu. W salonach VW FS można dowiedzieć się więcej.

Redakcja czadersi.pl

Nasza strona to oaza dla poszukiwaczy równowagi między pracą a życiem prywatnym, między dbaniem o siebie a rozwijaniem własnych pasji. Zanurz się w bogatym oceanie artykułów, które eksplorują świat lifestyle'u, wnętrz, zdrowia, urody i diety.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak zacząć oszczędzać
Jak wybrać idealną pufę
leasing używanego Audi

Jesteś zainteresowany reklamą?

leasing używanego Audi