Praktyczne prezenty dla mężczyzny

Chyba każdy człowiek lubi być obdarowywany prezentami. Urodziny, imieniny, rocznica ślubu to idealne okazje na to, aby wręczyć komuś upominek. Co dać mężczyźnie? Czy praktyczny prezent będzie popełnieniem faux pas?

Praktyczny podarunek to nic złego!

Niezależnie od okoliczności, mężczyzna nie musi być obdarowany prezentem z najwyższej półki, takim jak drogie perfumy, czy buty od Gucciego. Tym bardziej, jeśli zbyt dobrze nie znamy solenizanta lub należy on do osób wybrednych. Równie dobrze możemy wręczyć mu coś małego, praktycznego, co przyda mu się w codziennym funkcjonowaniu.

Kubek z personalizowanym napisem

Niby należy on do standardowych, „oklepanych” prezentów. Naczynie do picia kawy z osobistym napisem dla jubilata ma jednak bardziej osobisty charakter, może nawet wzruszyć samego obdarowanego. Przykładowe nadruki na kubku? Najpopularniejsze są dedykacje, cytaty lub humorystyczne napisy.

Błyskotki dla panów

Błyskotki kochają nie tylko panie. Także panowie nie pogardzą ozdobą, która dodatkowo będzie spełniać jakieś zadanie. Funkcjonalna biżuteria dla mężczyzn to głównie zegarki, ale w tej kategorii znajdują się także spinki do mankietów, krawatów i bransoletka z grupą krwi, która w sytuacji kryzysowej może nawet uratować życie!

Dla palaczy oczywiście zapalniczka!

Jeśli solenizant jest nałogowym palaczem, zapalniczka będzie prezentem idealnym. To przedmiot, z którym osoba paląca praktycznie się nie rozstaje. Dodajmy na niej grawer, a możemy być pewni, że jubilat będzie wniebowzięty!

ozlocie.pl

Redakcja czadersi.pl