AnyDesk 7 Vebo

Dużo podróżujesz i często korzystasz z komputera poza biurem? AnyDesk 7 to rozwiązanie idealne dla profesjonalistów, firm i osób prywatnych. Oprogramowanie to umożliwia szybkie i bezpieczne połączenie ze zdalnymi pulpitami.

AnyDesk 7 – zalety i możliwości

Program ten zaprojektowali najlepsi specjaliści z branży IT. Umożliwia on szybką, efektywną pracę zdalną, z każdego miejsca na świecie. Dzięki niemu możesz wygodnie komunikować się ze współpracownikami i prowadzić prezentacje oraz uczestniczyć w spotkaniach za pośrednictwem internetu.

A oto największe z licznych zalet tego oprogramowania:

  • Szybkie działanie – program zapewnia szybką transmisję danych. Umożliwia odtwarzanie obrazu z prędkością 60 klatek obrazu na sekundę, przy wysokiej rozdzielczości ekranu. Oznacza to, że prowadzone na żywo transmisje mogą odbywać się płynnie i bez zakłóceń.
  • Uniwersalność – AnyDesk 7 działa na różnych systemach operacyjnych. Możesz z niego korzystać, niezależnie od tego, czy na Twoim sprzęcie jest zainstalowany Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS lub Android.
  • Wysokie bezpieczeństwo – oprogramowanie to chroni przed dostępem osób nieautoryzowanych. Wykorzystuje standardową technologię TLS 1.2, powszechną w systemach bankowych. Prywatność poufnych danych zapewnia asymetryczne szyfrowanie RSA 2048, a każde połączenie wymaga weryfikacji.
  • Niewielkie rozmiary – program ten zajmuje niewiele pamięci dyskowej. By móc się nim posługiwać wystarczy zainstalować plik o wielkości 1 MB. Gdy podasz hasło, uzyskasz dostęp do Twojego komputera, bez względu na to gdziekolwiek będziesz i z jakiego sprzętu będziesz korzystać.

AnyDesk 7 – rozwiązanie na każdą kieszeń

Interesuje Cię ten program? W takim razie zajrzyj na vebo.pl. Oprogramowanie to jest tam dostępne w wielu wa­rian­tach. Wśród licznych rodzajów licencji, z pewnością znajdziesz rozwiązanie w sam raz dla Ciebie.

Jeśli planujesz nabyć to oprogramowanie do celów prywatnych i korzystać z niego na jednym urządzeniu, wybierz wersję Essentails. Zapewnia ona podstawowe funkcje do pracy zdalnej.

Jeśli prowadzisz firmę, zdecyduj się na wersję Performance. To doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy użytkownik w ramach licencji będzie miał zdalny dostęp do maksymalnie 3 urządzeń. Wersja ta zapewnia pełen zestaw funkcji biznesowych.

Dla dużych organizacji przewidziana jest wersja Eterprise. W pełni odpowie ona na indywidualne potrzeby nawet największych klientów.
Już dzisiaj zamów AnyDesk 7 i korzystaj ze zdalnego dostępu do Twojego komputera, gdziekolwiek jesteś!

Artykuł sponsorowany

Redakcja czadersi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.