Charms – modne zawieszki do podkreślenia charakteru kreacji

Charms, czyli charmsy albo zawieszki, to jeden z najmodniejszych obecnie elementów biżuterii. Charms to nie tylko niebanalna ozdoba i uzupełnienie kreacji, ale także świetny sposób, by wyrazić swój styl i swoją osobowość poprzez dodatki do ubioru. Charms można dowolnie łączyć i komponować własne bransoletki, niespotykane u żadnej innej elegantki. To idealny dodatek dla pań kochających indywidualizm i obdarzonych silną osobowością, którą w ten symboliczny sposób chcą zaprezentować światu. Charmsy to także świetny pomysł na unikatowy prezent.

Charms – coś więcej niż zawieszka

Każdy człowiek jest niepowtarzalną indywidualnością. Niektórzy traktują to jako oczywistość, inni chcą ten fakt jeszcze dodatkowo podkreślić za pomocą stroju i odpowiednio dobranej biżuterii. Charms to coś w sam raz dla nich. Te niewielkie elementy biżuterii można dowolnie zestawiać i skomponować z nich bransoletkę wedle własnego gustu i uznania. Taka unikalna kompozycja będzie wyrażała zarówno nastrój, jak i osobowość twórcy, więc idealnie nadaje się dla osób chcących podkreślić swój indywidualny styl.

Charmsy to coś więcej niż zawieszki. To śliczne drobiazgi, dzięki którym możesz być naprawdę sobą. Nie wybierasz biżuterii już wykonanej przez kogoś – sama ją tworzysz i komponujesz. Masz tu pole do działania dla nieskrępowanej fantazji i wyobraźni. Co więcej, bransoletkę możesz nieustannie zmieniać, zmieniając układ, w którym umieściłaś charmsy. Brzmi ciekawie? Jasne, to doskonała zabawa, a jednocześnie sposób na uniknięcie wpadki w postaci dwóch takich samych bransoletek na przyjęciu czy przy innej okazji.

Charmsy – jak je nosić?

Decyzja, w jaki sposób skomponujesz charmsy, tworząc z nich bransoletkę, należy tylko do Ciebie. Dostępne są charmsy w rozmaitych wzorach i kolorach. Mając pewien ich zasób, można tworzyć barwne i niepowtarzalne kompozycje, które zachwycą każdego.

Możesz wybrać charmsy w tradycyjnych kształtach takich jak serduszka czy gwiazdki, a także koraliki, kryształki i inne błyskotki. Do wyboru są charmsy ze złota i srebra, pozłacane i ozdobione kamieniami szlachetnymi. Są też charmsy w kształcie literek, z których można skomponować całe słowa, a nawet napisy. Świetnym pomysłem jest stworzenie zindywidualizowanej bransoletki, na której charmsy układają się w imię właścicielki. Można też dodać charmsy w kształcie znaku zodiaku.

Charmsy – dobry pomysł na prezent

Wykorzystując charmsy, można też stworzyć unikatową bransoletkę, którą wręczymy w prezencie. Za pomocą zawieszek można stworzyć napis upamiętniający chwilę taką jak narodziny dziecka, zaręczyny czy ważna rocznica. W ten sposób wspomnienia zostaną zachowane dzięki pięknej bransoletce z pamiątkowym napisem utworzonym przez charmsy. Jedno spojrzenie na nią sprawi, że miłe chwile powrócą w pamięci, a zwykła bransoletka stanie się niemal talizmanem przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Charmsy mają wiele zastosowań, a to, jak je wykorzystamy, zależy jedynie od naszej inwencji twórczej i fantazji.

Redakcja czadersi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.