Uroda to moda czy styl?

W obecnym trudnym dla nas czasie, kiedy długie spacery nie są wskazane, też pragniemy o siebie dbać, żeby nie tylko się podobać, ale przede wszystkim wyglądać zdrowo i świeżo. W zaganianym świecie, w którym piętrzące obowiązki nie pozwalają nam często na zaopiekowanie się sobą, potrzebujemy chwili, żeby zrelaksować nasze ciało. Powinniśmy wygospodarować czas, który pozwoli na wyciszenie i zadbanie nie tylko o ciało, ale i o wnętrze, ponieważ to z niego rodzi się szczęście.

Zadbaj o swoje ciało i umysł


Po całym ciężkim tygodniu pracy często w siedzącej pozycji bez możliwości dłuższych przerw chcemy odpocząć. Kto z nas nie marzy o kąpieli czy długim spacerze, część tych marzeń możemy zrealizować w zaciszu domowym.


Pomogą, w tym zabiegi na ciało mogą być one odprężające i wyszczuplające czy poprawiające w sposób niekonwencjonalny kondycję ciała.
W gabinetach masażu poprawimy naszą fizyczność, rozluźnimy napięte mięśnie, wypoczniemy i poczujemy, jak się odprężamy. Ciało będzie, nam wdzięczne a zadowoleni uwolnimy endorfiny szczęścia, co wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

Masaż – jaki wybrać?


Po masażu powinniśmy odświeżyć się na przykład pod prysznicem, używając specjalnych żelów relaksacyjnych, regenerujących, które zmyją z nas stres ciężkich dni, Gdy jesteśmy już wypoczęci następnym etapem, z którym się zmierzymy, będzie nawilżenie ciała. W zaciszu domowym możemy przy użyciu kosmetyków ujędrnić bądź wyszczuplić lub złagodzić widoczność rozstępów czy cellulitu.
Ważną sprawą w pielęgnacji skóry jest peeling, pozwoli on na pozbycie się zrogowaciałego naskórka dzięki czemu ułatwi, to wchłanianie kosmetyku odpowiedniego dla nas.


Trzeba pamiętać, że każdy jest inny i tak dostosować zabieg, czy kosmetyk, żeby pomógł, a nie zaszkodził. W czasach, w których mamy ogromny wybór gabinetów kosmetycznych, możemy korzystać z profesjonalnych zbiegów, pod okiem doświadczonego kosmetologa, który doradzi nam w kwestii wyboru. Borykamy się z całą gamą problemów naszego ciała poprzez przebarwienia, rozstępy, cellulit, blizny czy brak jędrności skóry. Radzimy sobie dietą kremami ćwiczeniami, robimy wszystko, żeby poprawić swój wygląd i kondycję.
Pod okiem profesjonalisty pójdzie nam to o wiele lepiej, podniesie się nasza pewność siebie i zaowocuje to wspaniałymi efektami.
Oprócz całej palety zabiegów medycyny estetycznej są też nieinwazyjne, które w postaci ultradźwięków czy podciśnienia regenerują skórę. Bezinwazyjne zabiegi nie powodują długiego gojenia a efekty są widoczne niemal natychmiast i rezultaty zabiegów trwałe, wiąże się to oczywiście z kosztami.


Nazwy, które towarzyszą upiększaniu, często nic nam nie mówią ostatecznie jednak ważne, jest zadowolenie z osiągniętego efektu na jaki liczyliśmy. Czy będziemy w domowym zaciszu poprawiać jakość swojego ciała, czy zastosujemy najnowsze sposoby medycyny estetycznej, albo zdecydujemy się na bardziej inwazyjne poprawianie mankamentów naszego ciała, pamiętajmy o zadowoleniu i przyjemności. Musimy, tylko wiedzieć jakie zabiegi, dla naszego ciała będą najlepsze i najpotrzebniejsze.

Redakcja czadersi.pl