Zaprojektuj koc z własnym nadrukiem

Piknikowy koc z własnym nadrukiem to praktyczny i oryginalny pomysł na gadżet reklamowy. Umili czas spędzony na łonie natury, na przykład w parku czy na plaży, dodatkowo pełniąc funkcję marketingową. Korzystanie z niego będzie nie tylko przyjemne ale i użytkowe, gdyż znajdujące się na nim logo skutecznie wpłynie na zwiększenie świadomości marki u odbiorcy.

Koce z indywidualnym nadrukiem mogą zostać wręczone między innymi potencjalnym klientom, stałym kontrahentom czy jako dodatek do paczek marketingowych. W ten prosty sposób firma może zbudować bardzo przyjazny wizerunek, pozytywnie wpływając tym samym na relacje ze swoimi klientami.

Koc z własnym nadrukiem – praktyczny upominek

Reklamowe koce z nadrukiem to tylko jeden z wielu dostępnych gadżetów w serwisie Regalo.pl. Wszystkie można dowolnie spersonalizować, jednocześnie mając gwarancję najwyższej jakości i trwałości produktów, bez obaw o szybkie zniszczenie. Jest to bardzo skuteczny i jednocześnie niedrogi sposób na promocję swojej firmy, zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach.

Koce produkowane są z odpornego materiału, który jest zarazem miły i przyjemny w dotyku. Umieszczone na nich logotypy sprawiają, że podczas użytkowania koca marka zapada w pamięć klientów, którzy zostali zachęceni do ponownego kontaktu z daną firmą. Co więcej, sam gadżet oddziałuje na pozytywne skojarzenia i mile spędzony czas podczas jego użytkowania.

Spersonalizowane koce piknikowe

Koce z własnym nadrukiem są wysokiej jakości, a dodatkowo są estetycznie zapakowane. W ten sposób są gotowe do ofiarowania, zarówno kontrahentom jak i pracownikom czy osobom odwiedzającym targi. Taki upominek z całą pewnością zostanie doceniony i zapamiętany na długo, a do tego spełni swoją rolę marketingowo. Choć tego typu gadżet jest coraz częściej spotykany, nadal można uznać go za oryginalny na tle kubków czy smyczy do kluczy.

Koce z nadrukiem to przydatny przedmiot na pikniku, podczas wyjazdu nad morze czy jezioro, a także w domu jako element dekoracyjny lub jako sposób na ogrzanie się w zimne dni. Ich różnorodność kolorystyczna sprawia, iż świetnie będą wyglądać z każdym logo, pasując do identyfikacji wizualnej marki. Mogą stać się nawet elementem ozdobnym w biurze, nadając mu przytulnego charakteru. Naniesiony logotyp może być mniejszy lub większy, w zależności od potrzeb i gustu zamawiającego. Można również wybrać z kilku dostępnych modeli, w zależności od czego, jakie są oczekiwania. Tak duży wybór i możliwość personalizacji sprawia, iż jest to naprawdę świetny sposób na oryginalny gadżet reklamowy, który przyda się każdemu.

Redakcja czadersi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.